Prev Next

UITSLAG 2011 HEREN WEDSTRIJD

Plts Naam Club/Woonplaats Totaal
1 Jacob Veenstra Groningen 01:33:34
2 Lex Kiewied Nes Ameland 01:46:06
3 Thomas Veltman Dokkum 01:46:24
4 Frank Berghuis GVAV Triatlon 01:48:45
5 Klaas van der Veen Notebomer's Bouwgroep 01:53:28
6 Lammert Veenstra vv Surhuisterveen 01:58:27
7 Oebele Visser Schildersbedrijf Oebele Visser 01:59:59
8 Frank van den Eeden Opende 02:00:50
9 Symen de Jong Groningen 02:02:15
10 Rick Visser Ballast Nedam Infra Noord Oost 02:05:35
11 Jorrit Veenstra Ballast Nedam Infra Noord Oost 02:06:58
12 Klaas Hanenburg vv 't Fean '58 02:08:08
13 Robert Snoek Buitenpost 02:08:09
14 Leroy Vlasveld Surhuisterveen 02:08:11
15 Jacob Bron Surhuisterveen 02:11:18
16 Sietze van der Meer vv Surhuisterveen 02:11:59
17 Albert van Dijk Notebomer's Bouwgroep 02:18:50
18 Jan Lammers vv 't Fean '58 02:22:43
19 Marick Klarenbeek Surhuizum 03:15:17
20 Pieter Bronsema Notebomer's Bouwgroep DNF


UITSLAG 2011 DAMES WEDSTRIJD

Plts Naam Club/Woonplaats Totaal
1 Lizette vd Vegt GVAV Triatlon 01:49:29
2 Jenneke Deelstra GVAV Triatlon 01:54:35
3 Trudy Veenstra vv 't Fean '58 02:04:12
4 Rixte Mulder SV Friesland 02:15:43
5 Joukje Kunnen Drachten 02:24:02


UITSLAG 2011 HEREN RECREANTEN

Plts Naam Club/Woonplaats Totaal
1 Remco van der Ploeg Surhuisterveen 01:56:54
2 Anton-Theo Borger vv 't Fean '58 01:58:26
3 Willem van der Meer Harkema 01:58:42
4 Guus Hoekstra SV Friesland 02:00:22
5 Marten de Vries Dokkum 02:00:44
6 Henk van der Laan Amersfoort 02:00:45
7 Raoul Dijkstra vv 't Fean '58 02:03:41
8 Hendrik Postma Kollumerzwaag 02:06:33
9 Geert van der Ploeg Surhuisterveen 02:06:46
10 Frans Veenboer Surhuisterveen 02:08:28
11 Maarten Droogendijk Apeldoorn 02:08:28
12 Rik Atsma Augustinusga 02:10:44
13 Rudmer de Haan Schildersbedrijf Oebele Visser 02:11:20
14 Taede de Haan Boelenslaan 02:13:00
15 Gerben Jan Bottema Surhuisterveen 02:13:18
16 Derick Visser Schildersbedrijf Oebele Visser 02:14:11
17 Gerwin van der Ploeg Surhuisterveen 02:14:11
18 Boris Becker Erlenbach (D) 02:14:15
19 John Notebomer Notebomer's Bouwgroep 02:15:02
20 Martin ten Hoeve Surhuisterveen 02:15:11
21 Harm Nicolai Damwald 02:15:26
22 Hans Hiemstra Surhuisterveen 02:15:30
23 Herman Ritsma Ballast Nedam Infra Noord Oost 02:17:11
24 Reinier de Winter Buitenpost 02:17:30
25 Wieger Bruining Surhuisterveen 02:17:43
26 Dick Kooy Surhuisterveen 02:17:43
27 Leffrie Mulder Surhuisterveen 02:18:58
28 Sietze Bijker Surhuisterveen 02:19:53
29 Piet Streefkerk SV Friesland 02:20:27
30 Pieter Siegersma Harkema 02:20:57
31 Erwin Vos Surhuisterveen 02:21:15
32 Klaas Struiving Loopgroep Surhuisterveen 02:21:34
33 Richard Koops Zuidbroek 02:22:59
34 Jan Anjema De Wilgen 02:24:02
35 Gerben de Bruin Opende 02:24:30
36 Jan Melle Schippers Harkema 02:24:49
37 Ruurd Spinder Harkema 02:25:03
38 Wopke v/d Veen Volleybalclub VCS Surhuisterve 02:26:32
39 Harm Jan Wijma Surhuisterveen 02:26:40
40 Wiebren Dijkstra Surhuisterveen 02:29:43
41 Jan Rozema Surhuisterveen 02:29:47
42 Marco Bays Loopgroep Surhuisterveen 02:29:59
43 Marco Vries Augustinusga 02:30:12
44 Wobbe Zuiderveld Kornhorn 02:31:45
45 Gerard Wijma Surhuisterveen 02:32:53
46 Erwin Mulder Wildervank 02:33:20
47 Marcel Hogeboom Bleiswijk 02:33:22
48 Freddy de Jong Sneek 02:36:51
49 Willem Feenstra Harkema 02:38:10
50 Atze Atsma Drachten 02:41:33
51 Rudy Kooistra Surhuisterveen 02:41:45
52 Hendrik Plantinga Leeuwarden 02:44:36
53 Peter Wassenaar Surhuisterveen 02:47:36
54 Karst Wouda Delden 02:47:49
55 Wiebe v/d Wiel VV Surhuisterveen 02:48:23
56 John van den Berg Noordwijk Gn 02:50:13
57 Theo de Boer Goutum 02:50:40
58 Mike Copinga VV Surhuisterveen 02:59:11
59 Jouke Jan Timmermans Leeuwarden 02:59:25
60 Pytrix Veenstra Surhuisterveen 03:07:34
61 Sietze van der Valle Surhuisterveen 03:35:13
62 Roel Veenstra Volleybalclub VCS Surhuisterve 03:35:53


UITSLAG 2011 DAMES RECREANTEN

Plts Naam Club/Woonplaats Totaal
1 Pietsje Hulshoff Marum 02:11:03
2 Mettje Elzinga SV Friesland 02:18:03
3 Nienke Bays Loopgroep Surhuisterveen 02:30:52
4 Hanny van der Bij SV Friesland 02:33:22
5 Hilly Veenstra-posthumus Surhuisterveen 02:34:50
6 Simone Wiersma Volleybalclub VCS Surhuisterve 02:35:46
7 Coby Pestman vv 't Fean '58 02:36:16
8 Seeske Riemersma Harkema 02:38:10
9 Regina de Jong Loopgroep Surhuisterveen 02:38:49
10 Sonja van den Berg Noordwijk Gn 02:41:47
11 Frouke van der Meer VV Surhuisterveen 02:43:52
12 Klaziena Vos Surhuisterveen 02:44:24
13 Karin Kooistra Jubbega 02:44:24
14 Margreet van der Es vv 't Fean '58 02:44:34
15 Hieke Bruining Opende 02:46:58
16 Jildou Struiving Loopgroep Surhuisterveen 02:57:23
17 Thea Bouwma Loopgroep Surhuisterveen 03:04:45
18 Ellie van der Veen Surhuisterveen 03:06:25
19 Tea Atsma- van der Schaaf Surhuisterveen 03:07:31
20 Christine Komrij Looopgroep Surhuisterveen 03:07:53
21 Pietje Struiving Looopgroep Surhuisterveen 03:10:44
22 Melande van Dekken Volleybalclub VCS Surhuisterve 03:13:08
23 Sietske Grenzenberg Loopgroep Surhuisterveen 03:16:24
24 Sanne van der Ploeg Surhuisterveen 03:26:10
25 Anneke van der Ploeg Haarlem 03:26:10
26 Dettje Kunnen Surhuisterveen 03:45:52
27 Emmy Bekkema Surhuisterveen 03:45:53
28 Feikje Steensma Surhuisterveen 03:45:53


UITSLAG CLUBCOMPETITIE 2011
Nummer 1: GVAV Triatlon - Totaaltijd: 5:32:48

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Frank Berghuis GVAV Triatlon 4 4 01:48:45
Lizette vd Vegt GVAV Triatlon 1 5 01:49:29
Jenneke Deelstra GVAV Triatlon 2 7 01:54:35


Nummer 2. vv 't Fean '58 - Totaaltijd: 6:06:18

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Anton-Theo Borger vv 't Fean '58 2 9 01:58:26
Raoul Dijkstra vv 't Fean '58 7 18 02:03:41
Trudy Veenstra vv 't Fean '58 3 19 02:04:12
Klaas Hanenburg vv 't Fean '58 12 24 02:08:08
Jan Lammers vv 't Fean '58 18 56 02:22:43
Coby Pestman vv 't Fean '58 7 77 02:36:16
Margreet van der Es vv 't Fean '58 14 88 02:44:34


Nummer 3: Schildersbedrijf Oebele Visser - Totaaltijd: 6:25:29

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Oebele Visser Schildersbedrijf Oebele Visser 7 12 01:59:59
Rudmer de Haan Schildersbedrijf Oebele Visser 13 32 02:11:20
Derick Visser Schildersbedrijf Oebele Visser 16 36 02:14:11


Nummer 4: Notebomer's Bouwgroep - Totaaltijd: 6:27:18

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Klaas van der Veen Notebomer's Bouwgroep 5 6 01:53:28
John Notebomer Notebomer's Bouwgroep 19 39 02:15:02
Albert van Dijk Notebomer's Bouwgroep 17 49 02:18:50


Nummer 5: Ballast Nedam Infra Noord Oost B.V. - Totaaltijd: 6:29:44

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Rick Visser Ballast Nedam Infra Noord Oost 10 20 02:05:35
Jorrit Veenstra Ballast Nedam Infra Noord Oost 11 23 02:06:58
Herman Ritsma Ballast Nedam Infra Noord Oost 23 44 02:17:11


Nummer 6: SV Friesland - Totaaltijd: 6:34:06

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Guus Hoekstra SV Friesland 4 13 02:00:22
Rixte Mulder SV Friesland 4 43 02:15:43
Mettje Elzinga SV Friesland 2 48 02:18:03
Piet Streefkerk SV Friesland 29 52 02:20:27
Hanny van der Bij SV Friesland 4 74 02:33:22


Nummer 7: VV Surhuisterveen - Totaaltijd: 6:54:18

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Lammert Veenstra VV Surhuisterveen 6 10 01:58:27
Sietze van der Meer VV Surhuisterveen 16 33 02:11:59
Frouke van der Meer VV Surhuisterveen 11 85 02:43:52
Wiebe v/d Wiel VV Surhuisterveen 55 93 02:48:23
Mike Copinga VV Surhuisterveen 58 97 02:59:11


Nummer 8: Loopgroep Surhuisterveen - Totaaltijd: 7:22:24

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Klaas Struiving Loopgroep Surhuisterveen 32 55 02:21:34
Marco Bays Loopgroep Surhuisterveen 42 67 02:29:59
Nienke Bays Loopgroep Surhuisterveen 3 69 02:30:52
Regina de Jong Loopgroep Surhuisterveen 9 81 02:38:49
Jildou Struiving Loopgroep Surhuisterveen 16 96 02:57:23
Thea Bouwma Loopgroep Surhuisterveen 17 99 03:04:45
Christine Komrij Loopgroep Surhuisterveen 20 103 03:07:53
Pietje Struiving Loopgroep Surhuisterveen 21 104 03:10:44
Sietske Grenzenberg Looopgroep Surhuisterveen 23 107 03:16:24


Nummer 9: Volleybalclub VCS Surhuisterveen - Totaaltijd: 8:15:25

Naam Team PltsCat PltsTot Tijd
Wopke v/d Veen Volleybalclub VCS Surhuisterve 38 63 02:26:32
Simone Wiersma Volleybalclub VCS Surhuisterve 6 76 02:35:46
Melande van Dekken Volleybalclub VCS Surhuisterve 22 105 03:13:08
Roel Veenstra Volleybalclub VCS Surhuisterve 62 111 03:35:53

Hoofdsponsor

Twitter