Prev Next

UITSLAG 2009 HEREN

Plts Naam Plaats / Club Totaal
1 Jacob Veenstra Groningen 01:34:45
2 Roukebert Boer, de zwembad Wettervlecke 01:43:17
3 Thomas Veltman Zwemclub De Granaet 01:43:28
4 Hendrik Ben Boon, van der Twijzelerheide 01:46:59
5 Harm Rozenga Zwemclub De Granaet 01:54:56
6 Symen Jong, de Zwemclub De Granaet 01:54:56
7 Laas Bonnema Vrouwenparochie 01:56:24
8 Guus Hoekstra Donkerbroek 01:57:48
9 Marco Kingma Kollumerpomp 01:58:06
10 Anne Rogier Leutscher zwemver. De Golfbreker 01:58:06
11 Alex Scholte Opende 02:03:35
12 Ronald Voersma Kollum 02:04:02
13 Oebele Visser Visser Ontwerpburo 02:04:12
14 Hendrik Postma Kollumerzwaag 02:04:27
15 Ronald Veninga KV It Fean 02:04:53
16 Lammert Veenstra v.v. Surhuisterveen 02:05:01
17 Wilbert Huitema v.v. Surhuisterveen 02:05:16
18 Johannes Meer, van der Hardegarijp 02:05:42
19 Klaas Veen, van der Lutjegast 02:06:52
20 Sjoerd Bakker Stiens 02:07:59
21 Klaas Haijema Buitenpost 02:08:33
22 Jorrit Veenstra Ballast Nedam 02:10:38
23 Jacco Meulen, van der Ballast Nedam 02:11:16
24 Klaas Hanenburg v.v. 't Fean '58 02:12:10
25 Geert Ploeg, van der TSO Senioren 02:12:16
26 Sietze Meer, van der v.v. 't Fean '58 02:12:36
27 Sije Kornelis Brinkman Surhuizum 02:13:26
28 Berend Vries, de v.v. Surhuisterveen 02:14:01
29 Frank Eeden, van der Opende 02:14:03
30 Oeds Meer, van der v.v. Surhuisterveen 02:16:14
31 Jan Lammers TSO Senioren 02:16:23
32 Robert Snoek v.v. 't Fean '58 02:16:32
33 Jelmer Attema Buitenpost 02:17:00
34 Berend Broersma KV It Fean 02:17:24
35 Rick Copinga Surhuisterveen 02:17:25
36 Robert Jan Vos Surhuisterveen 02:17:26
37 Harm Nicolai Combex Transport 02:18:05
38 Gerwin Ploeg, van der TSO Junioren 02:18:19
39 Martin Hoeve, ten Combex Transport 02:18:54
40 Sietze Bijker Surhuisterveen 02:19:11
41 Evert Kuiper v.v. Surhuisterveen 02:19:33
42 Anton-Theo Borger v.v. 't Fean '58 02:19:56
43 Freddy Postma Surhuisterveen 02:20:24
44 Jonathan Scholtens Veenwouden 02:20:27
45 Jan Kooistra Harkema 02:20:27
46 Dick Kooy zwembad Wettervlecke 02:21:12
47 Leffrie Mulder Surhuisterveen 02:21:13
48 Remco Ploeg, van der TSO Junioren 02:21:25
49 Vincent Prins Ballast Nedam 02:22:35
50 Bert Vos TSO Senioren 02:22:45
51 Melvin Groot, de TSO Junioren 02:22:55
52 Pieter Bronsema Lutjegast 02:22:58
53 Brend Dikkers Kootstertille 02:23:38
54 Johan Zijlstra Ballast Nedam 02:24:32
55 Harjan Bruining TSO Senioren 02:24:56
56 Piet Streefkerk Boelenslaan 02:25:11
57 Vincent Xavier Surhuisterveen 02:25:52
58 Rick Visser Visser Ontwerpburo 02:26:35
59 Hielke Terpstra Drachten 02:27:27
60 Jaap Rinsma Kootstertille 02:28:00
61 Jack Visser Visser Ontwerpburo 02:28:03
62 Richard Westerdijk Surhuisterveen 02:28:18
63 Stefan Veen, van der Houtigehage 02:28:32
64 Martin Meer, van der Drachten 02:29:35
65 Bert Ipema Drachten 02:29:35
66 Wopke Veen, van der VCS 02:29:54
67 Dirk Pool Ballast Nedam 02:32:01
68 Albert Dijk, van Gerkesklooster 02:32:22
69 Wytze Vries, de Surhuizum 02:38:27
70 Daan Cohn Kootstertille 02:39:45
71 Cees Leersum, van Surhuisterveen 02:39:45
72 Louw-Ate Hoeksma v.v. 't Fean '58 02:39:57
73 Bert Stouwe, van der Ballast Nedam 02:42:49
74 Daniël Wijma Kollum 02:45:26
75 Maarten Droogendijk Enschede 02:46:00
76 René Timan Ballast Nedam 02:48:44
77 Eelke Wijnia Drogeham 02:52:34
78 Egbert Borger Harkema 03:01:23
79 Roel Veenstra Surhuisterveen 03:25:21
80 Sietze Van der Valle Surhuisterveen 03:45:16


UITSLAG 2009 DAMES

Plts Naam Plaats / Club Totaal
1 Jenneke Deelstra zwemver. De Golfbreker 01:55:39
2 Jansien Dijk, van zwemver. De Golfbreker 02:06:40
3 Trudy Veenstra v.v. 't Fean '58 02:16:42
4 Joukje Kunnen KV It Fean 02:23:45
5 Riksta Dikkers Kootstertille 02:24:54
6 Cindy Hoogeveen Ballast Nedam 02:26:16
7 Rixte Mulder zwembad Wettervlecke 02:29:52
8 Liesbeth Zalinge, van Dronrijp 02:30:47
9 Simone Wiersma VCS 02:39:59
10 Lena Veenbaas VCS 02:44:07
11 Nynke Kuperus Beetsterzwaag 02:44:38
12 Sjoukje Heide, van der Nij Beets 02:44:38
13 Ina Prins Surhuisterveen 02:45:15
14 Coby Pestman Surhuisterveen 02:49:24
15 Conny Notebomer Surhuizum 02:49:24
16 Hinke Haan, de Surhuisterveen 02:59:31
17 Anna Veenstra VCS 03:07:56
18 Alie Dijkman Noardburgum 03:12:07
19 Tea Atsma Surhuisterveen 03:12:10
20 Leonie Zijlstra Oudehorne 03:20:37
21 Anke Dijkstra VCS 03:25:20
22 Emmy Bekkema-Posthumus Surhuisterveen 03:46:23
23 Dettje Kunnen-Bouma Surhuisterveen 03:46:23
24 Feikje Steensma-Postma Surhuisterveen 03:46:24
25 Anneke Wubs-Gjaltema Surhuisterveen 03:46:24
26 Klazina Visser Buitenpost 03:51:43


UITSLAG CLUBCOMPETITIE
Nummer 1: Zwemclub De Granaet - Totaaltijd: 05:33:19

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Thomas Veltman Zwemclub De Granaet M 3 01:43:28
Harm Rozenga Zwemclub De Granaet M 5 01:54:56
Symen Jong, de Zwemclub De Granaet M 6 01:54:56


Nummer 2: zwemvereniging De Golfbreker - Totaaltijd: 06:00:25

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Jenneke Deelstra zwemver. De Golfbreker V 7 01:55:39
Anne Rogier Leutscher zwemver. De Golfbreker M 11 01:58:06
Jansien Dijk, van zwemver. De Golfbreker V 20 02:06:40


Nummer 3: v.v. Surhuisterveen - Totaaltijd: 06:24:17

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Lammert Veenstra v.v. Surhuisterveen M 17 02:05:01
Wilbert Huitema v.v. Surhuisterveen M 18 02:05:16
Berend Vries, de v.v. Surhuisterveen M 30 02:14:01
Oeds Meer, van der v.v. Surhuisterveen M 32 02:16:14
Evert Kuiper v.v. Surhuisterveen M 44 02:19:33


Nummer 4: zwembad Wettervlecke - Totaaltijd: 06:34:19

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Roukebert Boer, de zwembad Wettervlecke M 2 01:43:17
Dick Kooy zwembad Wettervlecke M 49 02:21:12
Rixte Mulder zwembad Wettervlecke V 72 02:29:52


Nummer 5: v.v. 't Fean '58 - Totaaltijd: 06:41:17

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Klaas Hanenburg v.v. 't Fean '58 M 26 02:12:10
Sietze Meer, van der v.v. 't Fean '58 M 28 02:12:36
Robert Snoek v.v. 't Fean '58 M 34 02:16:32
Trudy Veenstra v.v. 't Fean '58 V 35 02:16:42
Anton-Theo Borger v.v. 't Fean '58 M 45 02:19:56
Louw-Ate Hoeksma v.v. 't Fean '58 M 80 02:39:57


Nummer 6: Ballast Nedam - Totaaltijd: 06:44:28

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Jorrit Veenstra Ballast Nedam M 24 02:10:38
Jacco Meulen, van der Ballast Nedam M 25 02:11:16
Vincent Prins Ballast Nedam M 52 02:22:35
Johan Zijlstra Ballast Nedam M 58 02:24:32
Cindy Hoogeveen Ballast Nedam V 63 02:26:16
Dirk Pool Ballast Nedam M 75 02:32:01
Bert Stouwe, van der Ballast Nedam M 82 02:42:49
René Timan Ballast Nedam M 89 02:48:44


Nummer 7: KV It Fean - Totaaltijd: 06:46:02

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Ronald Veninga KV It Fean M 16 02:04:53
Berend Broersma KV It Fean M 37 02:17:24
Joukje Kunnen KV It Fean V 57 02:23:45


Nummer 8: TSO Senioren - Totaaltijd: 06:51:23

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Geert Ploeg, van der TSO Senioren M 27 02:12:16
Jan Lammers TSO Senioren M 33 02:16:23
Bert Vos TSO Senioren M 53 02:22:45
Harjan Bruining TSO Senioren M 60 02:24:56


Nummer 9: Visser Ontwerpburo - Totaaltijd: 06:58:49

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Oebele Visser Visser Ontwerpburo M 14 02:04:12
Rick Visser Visser Ontwerpburo M 64 02:26:35
Jack Visser Visser Ontwerpburo M 67 02:28:03


Nummer 10: TSO Junioren - Totaaltijd: 07:02:39

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Gerwin Ploeg, van der TSO Junioren M 41 02:18:19
Remco Ploeg, van der TSO Junioren M 51 02:21:25
Melvin Groot, de TSO Junioren M 54 02:22:55


Nummer 11: VCS - Totaaltijd: 07:54:00

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Wopke Veen, van der VCS M 73 02:29:54
Simone Wiersma VCS V 81 02:39:59
Lena Veenbaas VCS V 83 02:44:07
Anna Veenstra VCS V 95 03:07:56
Anke Dijkstra VCS V 99 03:25:20


Nummer 12: Combex Transport - Totaaltijd: 04:36:58

Naam Team Cat Plts.Tot Tijd
Harm Nicolai Combex Transport M 40 02:18:05
Martin Hoeve, ten Combex Transport M 42 02:18:54

Hoofdsponsor

Twitter