Prev Next

UITSLAG 2010 HEREN

Plts Naam Plaats / Club Totaal
1 Jacob Veenstra Groningen 01:34:12
2 Mark Hoefman Groningen 01:42:32
3 Arjen van der Krieke Tijnje 01:44:49
4 Thomas Veltman Dokkum 01:44:57
5 Anne Rogier Leutscher De Golfbreker 01:50:55
6 Symen de Jong De Golfbreker 01:53:38
7 Laas Bonnema S.V. Friesland 01:56:00
8 Gert Wolters Rabobank Burgum DeLauwers 01:58:01
9 Frank van den Eeden Opende 01:58:52
10 Lammert Veenstra v.v. Surhuisterveen 01:59:33
11 Klaas van der Veen Lutjegast 02:00:06
12 Alex Scholte Opende 02:00:41
13 Tsjerk Bottema Surhuisterveen 02:01:55
14 Johannes van der Meer Ballast Nedam 02:02:11
15 Gerben Kooistra Ballast Nedam 02:02:52
16 Rick Copinga v.v. Surhuisterveen 02:02:54
17 Robert Jan Vos v.v. 't Fean '58 02:02:54
18 Melvin de Groot Visser Ontwerpburo 02:03:12
19 Remco van der Ploeg Surhuisterveen 02:03:36
20 Ronald Voersma Kollum 02:04:22
21 Klaas Haijema Buitenpost 02:04:26
22 Robert Snoek Surhuisterveen 02:05:03
23 Hendrik Postma Kollumerzwaag 02:05:03
24 Marco Kingma Kollumerpomp 02:05:22
25 Oebele Visser Schilder Oebele Visser 02:05:33
26 Jorrit Veenstra Ballast Nedam 02:05:59
27 Geert van der Ploeg Surhuisterveen 02:06:03
28 Klaas-Jan Spek Zaltbommel 02:08:40
29 Rick Visser Visser Ontwerpburo 02:09:10
30 Frederik Nicolai Stiens 02:09:32
31 Freddy Postma Surhuisterveen 02:10:10
32 Sietze van der Meer v.v. Surhuisterveen 02:10:16
33 Anne de Jong Drachten 02:11:39
34 Gerwin van der Ploeg Surhuisterveen 02:11:42
35 Pieter Bronsema Lutjegast 02:12:03
36 Herman Ritsma Ballast Nedam 02:12:25
37 Jasper Sietzema Buitenpost 02:12:42
38 Hulshoff-van der Veen Marum 02:12:53
39 Raoul Dijkstra v.v. 't Fean '58 02:12:59
40 Harm Nicolai Damwoude 02:13:50
41 Broer Sytsma S.V. Friesland 02:14:19
42 Derick Visser Schilder Oebele Visser 02:14:54
43 Brend Dikkers Kootstertille 02:15:26
44 Leroy Vlasveld Surhuisterveen 02:15:55
45 Rudmer de Haan Schilder Oebele Visser 02:17:08
46 Auke van der Veer Ballast Nedam 02:17:49
47 Klaas Hanenburg v.v. 't Fean '58 02:18:00
48 Jan Kooistra Rabobank Burgum DeLauwers 02:18:10
49 Martin ten Hoeve Surhuisterveen 02:18:18
50 Frank Veenstra v.v. 't Fean '58 02:19:49
51 Maarten Droogendijk Enschede 02:20:23
52 Klaas Struiving Surhuisterveen 02:20:29
53 Hielke Terpstra Augsbuurt 02:20:30
54 Frans Veenboer Surhuisterveen 02:20:41
55 Dick Kooy Zwembad Wettervlecke 02:21:14
56 Piet Streefkerk S.V. Friesland 02:21:41
57 Auke van der Wal Harkema 02:21:57
58 Willem Feenstra Harkema 02:22:02
59 Marten van der Steeg Zweeloo 02:23:06
60 Lennard de Groot Surhuisterveen 02:24:08
61 Gert Droogendijk Groningen 02:25:27
62 Albert van Dijk Gerkesklooster 02:26:05
63 Johan Zijlstra Ballast Nedam 02:26:24
64 Marten Jan van der Ploeg Burgum 02:26:27
65 Leffrie Mulder Surhuisterveen 02:26:32
66 Wesley de Vries Opende 02:27:06
67 Ronald van Dijk Surhuisterveen 02:29:21
68 Anne van der Meer Visser Ontwerpburo 02:29:26
69 Peter van der Wijk Surhuisterveen 02:29:53
70 Halbe Huitema S.V. Friesland 02:31:26
71 Martin Storm v.v. 't Fean '58 02:34:39
72 Vincent Xavier Surhuisterveen 02:34:44
73 Stefan Van der Veen Houtigehage 02:35:00
74 Johan van der Wiel Surhuisterveen 02:36:31
75 Freddy de Jong Surhuisterveen 02:36:40
76 Marco Vries v.v. 't Fean '58 02:36:40
77 Erwin Vos Surhuisterveen 02:36:42
78 Ayrton Banga Surhuisterveen 02:36:50
79 Bert Ipema Drachten 02:36:53
80 Pieter Siegersma Rabobank Burgum DeLauwers 02:39:07
81 Wiebe van der Wiel Surhuisterveen 02:39:22
82 Geert Droogsma Appingedam 02:39:32
83 Martin van der Meer Drachten 02:40:26
84 Louw Hoeksma Brandweer Surhuisterveen 02:41:29
85 Jochum Douma Opende 02:41:41
86 Rinze Bruining Brandweer Surhuisterveen 02:45:08
87 Gerben Pieter Bruining Surhuisterveen 02:45:21
88 Coen Stellinga Surhuisterveen 02:56:15
89 Roan Banga Surhuisterveen 02:56:16
90 Marcel Dijkstra v.v. 't Fean '58 02:57:19
91 Cees van Leersum Surhuisterveen 02:59:47
92 Wichard Schievink Harkema 02:59:47
93 Klaas Netjes Kootstertille 03:05:56
94 Marten Huisma v.v. 't Fean '58 03:06:40
95 Roel Veenstra Brandweer Surhuisterveen 03:20:30
96 Oeds Helder Harkema 03:32:45
97 Sijtze van der Meer v.v. Surhuisterveen 03:35:03
98 Sietze van der Valle Surhuisterveen 03:44:48
99 Hendrik van der Veer Harkema 03:52:18
100 Nourdin Laifaoui Surhuisterveen DNF
101 Mike Copinga Surhuisterveen DNF


UITSLAG 2010 DAMES

Plts Naam Plaats / Club Totaal
1 Jenneke Deelstra De Golfbreker 01:53:02
2 Geke Venema S.V. Friesland 01:56:51
3 Trudy Veenstra v.v. 't Fean '58 02:13:17
4 Rixte Mulder Zwembad Wettervlecke 02:15:28
5 Marieke van Gilst Groningen 02:17:53
6 Wietske Offringa Rabobank Burgum DeLauwers 02:18:10
7 Joukje Kunnen Drachten 02:18:47
8 Liesbeth van Zalinge Dronrijp 02:24:52
9 Nienke Bays Surhuisterveen 02:29:57
10 Ineke Bouma Surhuisterveen 02:32:38
11 Hetty van Dellen Leeuwarden 02:33:49
12 Sonja van den Berg Noordwijk Gn 02:34:55
13 Betty de Haan-Kempenaar Rabobank Burgum DeLauwers 02:39:29
14 Tineke Droogsma Appingedam 02:40:26
15 Frouke van der Meer v.v. 't Fean '58 02:41:54
16 Karin Kooistra Jubbega 02:42:00
17 Klaziena Vos Surhuisterveen 02:42:00
18 Conny Notebomer v.v. 't Fean '58 02:43:36
19 Coby Pestman v.v. 't Fean '58 02:43:37
20 Sjoukje Vroom Surhuisterveen 02:44:26
21 Simone Wiersma VCS 02:44:57
22 Seeske Riemersma Harkema 02:45:08
23 Regina de Jong Harkema 02:45:46
24 Margreet Strijker Leeuwarden 02:48:54
25 Betty Bos Winschoten 02:48:54
26 Anja de Bruin WSBF 02:49:39
27 Hennie Cnossen Surhuizum 02:49:55
28 Aukje van der Werf Joure 02:55:03
29 Nynke Kuperus Beetsterzwaag 03:01:52
30 Sjoukje van der Heide Nij Beets 03:01:52
31 Anna Veenstra VCS 03:03:02
32 Anke Dijkstra VCS 03:10:37
33 Mariëlle de Jong Surhuisterveen 03:10:38
34 Jikkie van der Ploeg WSBF 03:10:59
35 Eline Ensing WSBF 03:10:59
36 Tea Atsma Surhuisterveen 03:12:21
37 Dijkman Alie Noardburgum 03:12:21
38 Wiepkje Kuipers Zwembad Wettervlecke 03:20:05
39 Binnie Willemsen Helder Apeldoorn 03:28:41
40 Irene de Vries Surhuisterveen 03:35:02
41 Sonja Renkema VCS 03:41:12
42 Emmy Bekkema Posthumus Surhuisterveen 03:42:05
43 Dettje Kunnen-Bouma Surhuisterveen 03:42:05
44 Feikje Steensma-Postma Surhuisterveen 03:42:06


UITSLAG CLUBCOMPETITIE
Nummer 1: De Golfbreker - Totaaltijd: 5:37:34

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Anne Rogier Leutscher De Golfbreker M-wed 5 5 01:50:55
Jenneke Deelstra De Golfbreker V-wed 1 6 01:53:02
Symen de Jong De Golfbreker M-wed 6 7 01:53:38


Nummer 2: S.V. Friesland - Totaaltijd: 6:07:09

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Laas Bonnema S.V. Friesland M-wed 7 8 01:56:00
Geke Venema S.V. Friesland V-wed 2 9 01:56:51
Broer Sytsma S.V. Friesland M-wed 26 44 02:14:19
Piet Streefkerk S.V. Friesland MSen 6 63 02:21:41
Halbe Huitema S.V. Friesland MRec 30 79 02:31:26


Nummer 3: Ballast Nedam - Totaaltijd: 6:11:02

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Johannes van der Meer Ballast Nedam M-wed 12 16 02:02:11
Gerben Kooistra Ballast Nedam MRec 1 17 02:02:52
Jorrit Veenstra Ballast Nedam M-wed 22 28 02:05:59
Herman Ritsma Ballast Nedam MRec 8 38 02:12:25
Auke van der Veer Ballast Nedam MRec 15 50 02:17:49
Johan Zijlstra Ballast Nedam MRec 26 71 02:26:24


Nummer 4: v.v. Surhuisterveen - Totaaltijd: 6:12:42

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Lammert Veenstra v.v. Surhuisterveen M-wed 8 12 01:59:33
Rick Copinga v.v. Surhuisterveen M-wed 13 18 02:02:54
Sietze van der Meer v.v. Surhuisterveen M-wed 25 34 02:10:16
Sijtze van der Meer v.v. Surhuisterveen MRec 53 137 03:35:03


Nummer 5: v.v. 't Fean '58 - Totaaltijd: 6:29:10

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Robert Jan Vos v.v. 't Fean '58 M-wed 14 19 02:02:54
Raoul Dijkstra v.v. 't Fean '58 MRec 10 41 02:12:59
Trudy Veenstra v.v. 't Fean '58 V-wed 3 42 02:13:17
Klaas Hanenburg v.v. 't Fean '58 M-wed 27 52 02:18:00
Frank Veenstra v.v. 't Fean '58 M-wed 28 57 02:19:49
Martin Storm v.v. 't Fean '58 MRec 31 82 02:34:39
Marco Vries v.v. 't Fean '58 MRec 36 88 02:36:40
Frouke van der Meer v.v. 't Fean '58 VRec 4 100 02:41:54
Conny Notebomer v.v. 't Fean '58 VRec 7 103 02:43:36
Coby Pestman v.v. 't Fean '58 VRec 8 104 02:43:37
Marcel Dijkstra v.v. 't Fean '58 MRec 48 118 02:57:19
Marten Huisma v.v. 't Fean '58 MRec 52 125 03:06:40


Nummer 6: Rabobank Burgum DeLauwers - Totaaltijd: 6:34:20

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Gert Wolters Rabobank Burgum DeLauwers MSen 1 10 01:58:01
Wietske Offringa Rabobank Burgum DeLauwers VRec 3 53 02:18:10
Jan Kooistra Rabobank Burgum DeLauwers MRec 16 54 02:18:10
Pieter Siegersma Rabobank Burgum DeLauwers MRec 40 92 02:39:07
Betty de Haan-Kempenaar Rabobank Burgum DeLauwers VSen 4 94 02:39:29


Nummer 7: Schilder Oebele Visser - Totaaltijd: 6:37:33

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Oebele Visser Schilder Oebele Visser M-wed 21 27 02:05:33
Derick Visser Schilder Oebele Visser MRec 11 45 02:14:54
Rudmer de Haan Schilder Oebele Visser MRec 14 49 02:17:08


Nummer 8: Visser Ontwerpburo - Totaaltijd: 6:41:47

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Melvin de Groot Visser Ontwerpburo M-wed 15 20 02:03:12
Rick Visser Visser Ontwerpburo M-wed 24 31 02:09:10
Anne van der Meer Visser Ontwerpburo MRec 29 76 02:29:26


Nummer 9: Zwembad Wettervlecke - Totaaltijd: 7:56:45

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Rixte Mulder Zwembad Wettervlecke V-wed 4 47 02:15:28
Dick Kooy Zwembad Wettervlecke MSen 5 62 02:21:14
Wiepkje Kuipers Zwembad Wettervlecke VRec 19 132 03:20:05


Nummer 10: Brandweer Surhuisterveen - Totaaltijd: 8:47:06

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Louw Hoeksma Brandweer Surhuisterveen MRec 42 98 02:41:29
Rinze Bruining Brandweer Surhuisterveen MRec 44 107 02:45:08
Roel Veenstra Brandweer Surhuisterveen MSen 14 133 03:20:30


Nummer 11: VCS - Totaaltijd: 8:58:35

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Simone Wiersma VCS VRec 10 106 02:44:57
Anna Veenstra VCS VRec 14 123 03:03:02
Anke Dijkstra VCS VRec 15 126 03:10:37
Sonja Renkema VCS VRec 22 138 03:41:12


Nummer 12: WSBF - Totaaltijd: 9:11:35

Naam Team Cat PltsCat PltsTot Tijd
Anja de Bruin WSBF VSen 7 113 02:49:39
Jikkie van der Ploeg WSBF VRec 17 128 03:10:59
Eline Ensing WSBF VRec 18 129 03:10:59

Hoofdsponsor

Twitter